Совет: Если вы сталкиваетесь с ограничениями доступа, попробуйте использовать дополнительные инструменты для безопасного и комфортного подключения.
Waltz Beauty
5.0/5

Waltz Beauty

Habanero Waltz Beauty: sanal bakiyeli ücretsiz demo, 6×4 alan, Line Boost, Beast ve Crystal Rose. Gerçek parayla bahis yapılmaz. 18+.
поставщик Habanero
Главная » Waltz Beauty

Habanero Waltz Beauty: sanal bakiyeli ücretsiz demo, 6×4 alan, Line Boost, Beast ve Crystal Rose. Gerçek parayla bahis yapılmaz. 18+.

Waltz Beauty ücretsiz oyna

Habanero tarafından geliştirilen Waltz Beauty; 6×4 oyun alanı, çarpan gülleri ve Line Boost ile genişleyen ödeme çizgileri sunan bir demo slottur. Ücretsiz mod, para yatırmadan makaraları ve ödeme tablosunu tanımanıza olanak verir. Bakiye sanaldır: gerçek parayla yüklenemez ve çekilemez. Bu içerik 18 yaş ve üzerindeki yetişkinler içindir.

Bu sayfa, SGWaltzBeauty tanımlayıcısına sahip resmi başlatıcıyı kullanır. 13 Eylül 2026 tarihindeki kontrolde oyun, Rusça kaynak sayfanın içinde yüklendi ve bilgisayarda bir deneme dönüşünü tamamladı. Bu, belirli bir kontrolün sonucudur; geliştiricinin hizmetinin kesintisiz erişilebilir olacağına dair bir vaat değildir.

Doğrulanan özellikler

Waltz Beauty: ürün bilgileri ve kontrol edilen istemci
Geliştirici Habanero
Tanımlayıcı SGWaltzBeauty
Oyun alanı 6 makara, 4 sıra
Ödeme çizgileri 25; Line Boost ile 50’ye genişler
Wild 2–5 numaralı makaralarda kırmızı gül; kendine ait ödemesi yoktur
Scatter Şato: alanın her yerinde ödeme yapar ve Free Games’i başlatır
Özel semboller Beast ve Crystal Rose
Volatilite VERY HIGH — resmi ürün sayfasındaki sınıflandırma
RTP seçenekleri Geliştiricinin listesi: 86%, 92%, 94%, 97%, 98%; demonun etkin RTP seçeneği doğrulanmadı
Ücretsiz dönüşler Kontrol edilen istemcinin yardımında: 3/4/5/6 Scatter için 10/20/30/100
En yüksek toplam kazanç Bu kontrolde birincil kaynakla doğrulanmadı

Burada ürün parametrelerini belirli bir istemcideki gözlemlerden ayırıyoruz. Kullanılabilir RTP listesindeki tüm seçenekler aynı anda geçerli değildir; başka bir platformun verileri de demomuzun ayarlarını belirlemez. Aşağıdaki tutar örnekleri yalnızca açıkça belirtilen sanal bahis için geçerlidir.

Demoyu açma ve kontrolleri tanıma

Oyun penceresinin üzerindeki geri sayımın bitmesini bekleyin ve Rusça sayfada «Играть сейчас» yazan başlatma düğmesine basın. Ardından asıl istemcinin yüklenmesini bekleyin: bir kapak resmi, oyunun hazır olduğu anlamına gelmez. Ana ekranda altı makara, bakiye, toplam bahis ve dönüş düğmesi görünmelidir. Bilgisayardaki kontrolde, klavye odağı oyunun içindeyken boşluk tuşu da dönüş başlattı.

Alt panelde BET, BET LEVEL ve COIN ayrı değerlerdir. Dönüşten önce nihai BET tutarını kontrol edin: jeton değeri ile bir dönüşün toplam maliyeti aynı değildir. İlk denememizde bahis 12,50 sanal birim olarak görünüyordu. Ödeme olmayan bir dönüşten sonra bakiye 2.000’den 1.987,50’ye düştü. Bu, demonun işleyişine dair bir örnektir; doğrulanmış minimum bahis veya önerilen tutar değildir.

«i» düğmesi yardımı açar. Alttaki oklar yardım sayfalarını değiştirir; ortadaki ev simgeli düğme ana alana döndürür. Tabloyu seçtiğiniz bahisle inceleyin: gösterilen tutarlar ayarlara bağlıdır ve otomatik olarak toplam bahsin katları şeklinde yorumlanmamalıdır.

Waltz Beauty ana alanı: altı makara ve dört sıra
Ayrı açılan demo istemcisinin ana ekranı. Bu başlangıç alanıdır; sayfadaki deneme dönüşünün sonucu değildir.

Oyun alanı ve 25–50 ödeme çizgisi

Altı makaranın her birinde dört konum görünür. Normal hesaplamada dönüş, ilk 25 çizgiyle başlar. En az 15 çizgide kazanç oluşursa Line Boost, 26–50 numaralı çizgileri açar. Bu nedenle kısa «25 çizgi» tanımı yalnızca başlangıç durumunu anlatır; Waltz Beauty’nin tüm mekaniğini kapsamaz.

Normal kombinasyonlar en soldaki makaradan sağa doğru kesintisiz okunur. Her çizgide yalnızca en uzun kazanan dizi sayılır; farklı kombinasyonların kazançları toplanır. Çizgi sembollerinde hem çizginin izlediği yol hem de ilk makaradan başlamak önemlidir. Scatter kazançları kendi kuralına göre ayrı hesaplanır.

Yardımda 50 çizginin tamamının şemaları bulunur. Aynı portrelerin yalnızca «yan yana» durduğu izlenimine güvenmek yerine bu şemalarla kombinasyonu kontrol edebilirsiniz. Ek çizgilerin açılması ayrı bir hesaplama özelliğidir; sonraki dönüşte kazanç vaat etmek için bir gerekçe değildir.

Line Boost ile ek çizgileri açma koşulu
Line Boost: en az 15 çizgide kazanç, 26–50 numaralı çizgileri açar.

Wild, Scatter ve normal semboller

Wild, kırmızı bir güldür. İkinci ile beşinci makaralar arasında görünür ve normal sembollerin yerine geçer. İstisnalar Scatter ile kristal gül Crystal Rose’dur. Wild’ın kendine ait ödemesi yoktur: başka bir sembolün kombinasyonunu tamamlar.

Waltz Beauty demosunda Wild gülünün kuralları
Kırmızı gül, Scatter şatosunun veya Crystal Rose’un yerine geçmez.

Scatter bir şatoyu gösterir. Çizgilere bağlı olmadan alanın herhangi bir yerinde ödeme yapar. İncelenen tabloda, toplam bahis 12,50 iken üç, dört, beş ve altı şato sırasıyla 12,50; 250; 1.250 ve 25.000 sanal birime karşılık geliyordu. Son rakam altı Scatter için gösterilen ödemedir; buna tüm oyunun en yüksek toplam kazancı demek yanlış olur.

Daha yüksek ödeme yapan grup dört kadın portresinden oluşur. Alt grup A, K, Q ve J sembollerini içerir. Tablolarında üç ile altı sembollük diziler için ödemeler gösterilir. Tutarı mevcut bahsinizle karşılaştırın ve normal çizgi ödemesini ayrı Scatter hesaplamasıyla karıştırmayın.

Crystal Rose: çarpanlar nasıl toplanır?

Kristal gül x1, x2 veya x3 değeriyle görünebilir. Kurallara göre bu değerler mevcut oyun çarpanına eklenir. Ortaya çıkan çarpan kazançlara uygulanır. Güllerin değerleri toplanır; sırayla birbirleriyle çarpılmaz.

Örneğin mevcut x1’e x2 eklemek x3 verir. Bu aritmetik örnek kuralı açıklar; testimizde tam olarak bu sonucun yaşandığını iddia etmez. Çarpan tek başına ödeme de oluşturmaz: ilgili kazanan kombinasyonun koşulları yine karşılanmalıdır.

Waltz Beauty'de Crystal Rose çarpanlarının toplanması
Crystal Rose değerleri mevcut çarpana eklenir.

Beast: tüm alanda aynı dönüşüm

Beast sembolü heykel biçiminde bir başa benzer ve herhangi bir makarada art arda birkaç konumu kaplayabilir. Kazançlar verilmeden önce görünen tüm Beast sembolleri aynı, rastgele seçilen sembole dönüşür.

Önemli istisnalar vardır: dönüşümün sonucu Beast, kırmızı Wild gülü, Scatter şatosu veya Crystal Rose olamaz. Bu özellik dolayısıyla Wild oluşmasını veya ücretsiz dönüşlerin başlamasını garanti etmez. Hesaplamadan önce normal sembolleri değiştirir; sonraki sonucu oluşan kombinasyonlar belirler.

Waltz Beauty'de Beast sembollerinin dönüşüm kuralları
Ekrandaki tüm Beast sembolleri aynı normal sembole dönüşür.

Ücretsiz dönüşler

Kontrol edilen istemcinin yardımında, herhangi bir yerde üç Scatter 10 Free Games, dört Scatter 20, beş Scatter 30 ve altı Scatter 100 verir. Özellik yeniden tetiklenebilir. Ücretsiz dönüşler, onları başlatan dönüşün çizgilerini ve bahsini kullanır.

Free Games başladığında çarpan x1’dir ve özellik boyunca sıfırlanmaz. Yardım kuralları açıklar, ancak deneme dönüşümüzde bonus tetiklenmedi. Normal bir dönüşü gözlemlemek, tüm olası bonus sonuçlarını bizzat test etmek olarak sunulmamalıdır.

Kaynaklar birbiriyle uyuşmuyor: resmi ürün sayfası kısaca en fazla 50 Free Games derken incelenen oyun içi yardım altı Scatter için 100 belirtir. Buradaki 10/20/30/100 dizisi özellikle kontrol edilen istemciye aittir. Bunu hiçbir uyarı olmadan Waltz Beauty’nin tüm sürümlerine uygulamıyoruz; kaynaklar farkın nedenini açıklamıyor.

Kontrol edilen Waltz Beauty istemcisinde Free Games kuralları
İstemci yardımı, Scatter sayısına göre 10, 20, 30 veya 100 Free Games belirtir.

Buy Feature ve Super Bet farklı ayarlardır

Buy Feature, bonus özelliğini satın alma koşullarını içeren ayrı bir pencere açar. Yardıma göre etkinleştirildiğinde üç ile altı Scatter görünür ve Free Games kuralları uygulanır. İncelenen yapılandırmada istemci, normal bahis 12,50 iken 705 sanal birimlik fiyat gösteriyordu. Güncel fiyatı pencerenin içinde kontrol edin. Bu kontrolde herhangi bir satın alma yapmadık.

Super Bet normal dönüşün maliyetini değiştirir. Kontrol edilen yardım, mod açıkken başlangıçtaki 12,50 yerine 25 belirtiyordu. Geliştirici, Free Games’in tetiklenme olasılığının yükseldiğini ve özellik içinde Crystal Rose’un daha sık göründüğünü anlatır. Ekranda kesin olasılıklar verilmez. Bu ayar bonus satın almakla aynı değildir ve bonus elde etmeyi garanti etmez.

Resmi ürün sayfası SuperBet’i mevcut değil olarak işaretlese de açık demoda hem düğme hem de ayrı bir kural sayfası bulunur. Kullanılabilirliği kendi istemcinizde kontrol edin. Test sırasında düğmeyi etkinleştirmedik; etkisinin açıklaması bir dizi olasılık ölçümünden değil, yardım metninden alınmıştır.

RTP, risk ve kontrolün sınırları

Habanero’nun resmi ürün sayfası volatiliteyi VERY HIGH olarak sınıflandırır ve 86%, 92%, 94%, 97% ve 98% RTP seçeneklerini listeler. Bunlar ürün seçenekleridir; açık oturumda seçilen RTP’nin doğrulandığı anlamına gelmez. İncelenen yardım sayfalarında etkin yüzde, en yüksek toplam kazanç ve bahis sınırları belirlenemedi. Para birimi ve kullanılabilir ayarlar istemciye göre değişebilir.

Tek bir demo dönüşüyle matematiksel geri dönüş veya bonus sıklığı ölçülemez. Yayımlanmış bir RTP bile kısa oturumunuzda geri alınacak oranı değil, uzun vadeli bir modeli anlatır. Ücretsiz mod, gelecekteki parasal bir sonucu kanıtlamak için değil, arayüzü ve kuralları tanımak içindir.

Oyun penceresi yüklenmezse

Geri sayımın bitip bitmediğini ve oyunun kendisinin açılıp açılmadığını kontrol edin. Site sayfasını dış oyun istemcisinden ayırın: istemci hatası, tüm sitenin erişilemez olduğu anlamına gelmeyebilir. Yükleme takılırsa sayfayı yeniden açıp başlatmayı tekrarlayabilirsiniz. Normal başlatıcının yerine geçici bir oyun oturumundan kaydedilmiş adresi kullanmayın.

Habanero; bilgisayar, tablet ve telefon desteğini, dikey ve yatay yönlerle birlikte belirtir. Gömülü istemciyi ayrıca 390×844 pencerede kontrol ettik: oyun bir dönüşü tamamladı ve sayfa ekran genişliğinin dışına taşmadı. Bu, dar bir tarayıcı penceresinde yapılan testtir; fiziksel bir telefonda yapılan test değildir. Kontroller bu boyutta küçüktür ve oyun alanının çevresinde siyah şeritler kalır.

İnceleme nasıl kontrol edildi?

Kontrol tarihi 13 Eylül 2026’dır. Tam olarak doğru demoyu Rusça kaynak sayfanın içinde başlattık, normal bir dönüşü kontrol ettik ve aynı istemcinin 15 yardım sayfasını ayrıca okuduk. Görselleri kendimiz aldık. Ürün bilgileri resmi Waltz Beauty ürün sayfasıyla karşılaştırıldı; Free Games ve SuperBet konusundaki farklılıklar açıkça belirtildi. Yardımın değiştirilme tarihini oyunun çıkış tarihi saymıyoruz.

Bu geliştiricinin başka mekaniklerini tanımak için Fortune Dogs demosunu açabilirsiniz. Bir oyunun kurallarını diğerine taşımayın: her oyunun kendi sembollerini, ödeme tablosunu ve bonus koşullarını kontrol edin.

Waltz Beauty hakkında sorular

Gerçek parayla mı oynanıyor?

Hayır. Sayfa, para yatırma veya çekme olmadan sanal bakiyeli demo modunu kullanır.

25 çizgi mi, 50 çizgi mi var?

Dönüş 25 çizgiyle başlar. En az 15 çizgide kazanç oluşursa Line Boost ek 26–50 çizgilerini açar.

Wild ücretsiz dönüşleri başlatır mı?

Hayır. Wild normal kombinasyonları tamamlar. Free Games en az üç Scatter şatosuyla başlar.

Bahsime ait ödemeleri nerede görebilirim?

İstemcideki «i» düğmesiyle açılan yardımda. Gösterilen tutarları toplam bahsin katlarıyla karıştırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Внимание!

Добавь сайт в избранное чтобы не потерять его ⭐

150% + 300FS + 16% CashhBack
эксклюзив
500% + 70FS
эксклюзив
225% + 450FS
эксклюзив
300% + 350FS
эксклюзив
+800FS
эксклюзив
255% + 500FS
эксклюзив
395% + 350FS
эксклюзив
475% + 350FS
эксклюзив
450% + 300FS
эксклюзив
150% + 2000FS
эксклюзив
150% + 250FS
эксклюзив
375% + 475FS
эксклюзив
100% + 1000FS
эксклюзив
750% + 500FS
эксклюзив
200% + 200FS
эксклюзив
100т.р + 250FS
эксклюзив
250% + 500FS
эксклюзив
200% + 250FS
эксклюзив
600% + 450FS
эксклюзив

Изучить все бонусы

Ваш путеводитель в мир развлечений
Slot-game.ru у нас вы можете бесплатно поиграть в казино демо-игры которые проходят на условные фишки без возможности ввода и вывода денежных средств

Подвердите свой возраст, вам есть 18 лет?

Сайт носит исключительно информационный характер и не содержит ссылок на онлайн-казино.
Демо-версии игр проходят на условные фишки без возможности ввода и вывода денежных средств